معرفی سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری (طرح‌های دانش‌بنیان و فناورانه)

معرفی سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری (طرح‌های دانش‌بنیان و فناورانه)

براساس نیاز مبرم به روان‌سازی سیستم سرمایه‌گذاری و ایجاد بستری کارآمد میان نهادها و افراد دارای پتانسیل سرمایه‌گذاری و تأمین مالی با اشخاص و شرکت های دارای نیاز به تامین مالی و سرمایه پذیر، سامانه ای تحت عنوان "سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری(طرح‌های دانش‌بنیان و فناورانه)" با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طراحی و ایجاد گردید. 
این سامانه نقش نقشه‌ای راهنما برای روش‌ها و ابزارهای مختلف تأمین مالی و سرمایه‌گذاری در حوزه علم و فناوری را بازی می‌کند. در اینجا یک نمای کلی از ابزارها و روش‌های مختلف تأمین مالی به مخاطب نمایش داده می شود و مخاطب می تواند بر حسب نیاز و تناسب ابزار با نیاز، ویژگی‌ها و شرایط ذاتی خود هر یک را انتخاب و از فرآیندها و گام های لازم برای اجرایی نمودن آن مطلع گردد. طرح هایی قابلیت ثبت در این سامانه را دارند که دارای ایده های نوآورانه باشند و یا سهم بالایی از ارزش افزوده طرح بر پایه دانش بوجود آمده باشد، لذا طرح ها می تواند از طرق مختلف ارسال گردند و ویژه ی شرکت های دانش بنیان نمی باشد.
بنابراین "سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری(طرح‌های دانش‌بنیان و فناورانه)" هیچ تعهدی در تأمین مالی و اختصاص اعتبار ندارد و تنها به عنوان بستری برای هدایت و راهنمایی ایفای نقش می نماید. پرواضح است که در چنین جایگاهی مسئولیت ارزیابی و سنجش ارائه کنندگان طرح و همچنین ارائه کنندگان خدمات مالی و سرمایه ای بر عهده خود متقاضی می باشد. 

علاقه مندان به استفاده از خدمات این سامانه میتوانند از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی  vc.isti.ir  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. قابل ذکر است که اولویت استفاده از این خدمات بر اساس زمان ثبت نام می باشد

نظرات

تاکنون نظری ثبت نشده است.

ارسال نظر

لطفا برای ثبت نظر، وارد حساب کاربری تان شوید و یا ثبت نام کنید.

اطلاعیه ها

ششمین استارت آپ ویکند بیرجند و اولین رویداد استارتاپی SMEها برگزار می شود: بزرگ فکر کن، کوچک شروع کن
برگزاری هشتمین جلسه همفکر شهرستان طبس
دوره آموزشی تحقیقات بازاریابی - وبینار
برگزاری رویداد یک روزه بوت کمپ کارآفرینی در مرکز رشد واحدهای فناور طبس